Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

80 lat temu 44- latek z Niemiec wzbudził zinteresowanie wolnych mediów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy 44-letni ubogi malarz może być samodzielnym graczem na scenie politycznej takiego kraju jak Niemcy ?

 

"....Trzeba jednak również zaznaczyć, iż nie został on wybrany „przez ogromną większość własnego społeczeństwa” – jak tego chcą niektórzy historycy...."

 

więcej na moim blogu :http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/02/80-lat-temu-44-latek-z-niemiec-wzbudzi.html

KOMENTARZE

 • Nazwiska ?! Kontakty ?! Adresy ?! Powiązania ?!
  Adolf Hitler, Józef Piłsudski i Lech Wałęsa na pewno nie byli samodzielni. Najwięcej wiemy o "szarych eminencjach" tego ostatniego.
  Bardzo to ciekawe - gdzie była Magdalenka Hitlera? Kto był jego Wachowskim? Mnie bardzo nurtuje - kto był Kiszczakiem, Michnikiem i Geremkiem Piłsudskiego? Ojciec Krąpiec mi mówił, że przedwojenną Gazetą Wyborczą był popularny "Ikac" - czyli Ilustrowany Kurier Codzienny (skrót IKC).
  Sporo wiemy o Wajdzie Hitlera - była nim Leni Riefenstahl. Hitler miał swojego Michnika i swoją Gazetę Wyborczą - byl nim Doktor Goebbels i Der Sturmer oraz Der Beobachter. Warto sobie z tego wszystkiego zdawać sprawę.
  Ciekawe - czy taka na przykład Ewa Stankiewicz zdoła zostać dla Jarosława Kaczyńskiego tym czym Wajda dla Wałęsy i Riefenstahl dla Hitlera? A swoją drogą to Piłsudski nie miał (chyba) swojego Wajdy, ani Stankiewicz ani Riefenstahl. Nie ma monumentalnych dzieł filmowych sławiących Marszałka, utrwalających go w świadomości naiwnych gojów. Budujaych fałszywy wizerunek męża opatrznościowego, wodza, ojca narodu i króla. Czy to dobrze, czy to źle?
  :)
 • W takim układzie/ systemie może:
  1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
  2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) - prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partia Hitlera, NSDAP;
  3. Fritz Haber - chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
  4. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
  5. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
  6. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
  7. Marszałek Polowy Erhard Milch;
  8. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
  9. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html);
  10. Kapo w obozach;
  11. Jüdischer Ordnungsdienst (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst)
  12. Sadystyczna Żydowska Policja „OD Gruppen” odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenach okupowanych przez Nazistów (http://thisiszionism.blogspot.com/2008/08/hitlers-jewish-police.html).
 • Napoleon mawiał że do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy
  Pieniędzy, Pieniędzy i Pieniędzy wojna to inny rodzaj polityki, tak więc kiedy Hitler dostał finansowanie magnatów przemysł wszystko już wtedy musiało się potoczyć tak jak to się potoczyło.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930