Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 4524 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

"Pojawi się wirus,który pomimo zakażenia,pozwala czuć się

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

na tyle dobrze,by wsiąść do samolotu, albo przejść się na rynek.Źródłem wirusa może być natura, tak jak Ebola albo bioterroryzm..."

 

 

 Powyższy fragment wykładu Bill Gates'a z 2015 roku może w obecnej sytuacji zastanowić: proroctwo czy planowanie?


Zwłaszcza , że był zilustrowany takim zdjęciem.

 

 


Całość wykładu ( z polskimi napisami)

 

 

https://youtu.be/6Af6b_wyiwI

 

 

 

 

 

 

 


I jeszcze refleksja o logistyce pandemii CONVID-19.Larry Romanoff :


"Nie twierdzę, że jestem wirusologiem, ale to zaczyna wyglądać dziwnie. 

Naturalny wirus nie jest w stanie zarazić jednocześnie 85 różnych krajów na wszystkich kontynentach świata, z ogniskami w wielu lokalizacjach w każdym kraju - i zrobić to bez pojazdu z rynkiem owoców morza pełnym nietoperzy i bananów.
Bardziej szczególne jest to, że kraje te w żadnym wypadku nie zostały zarażone tą samą odmianą wirusa, co oznacza, że ​​jednoczesne infekcje w tych 85 krajach nie były z tego samego źródła. 

Jeszcze bardziej osobliwe jest to, że większość krajów, przynajmniej tych największych, zgłosiła jednoczesne wybuchy epidemii w wielu lokalizacjach i do tej pory, podczas gdy niektóre narody były w stanie zidentyfikować jednego lub więcej swoich „pacjentów zero”, nie znam żadnego kraju, który byłby w stanie definitywnie zidentyfikować wszystkich swoich „pacjentów zero”.

  Biorąc pod uwagę powyższe informacje w świetle znanych podstawowych faktów dotyczących przenoszenia wirusów, intuicja sugeruje przynajmniej możliwość, że wiele osób niesie wiadro żywych wirusów .
Warto zauważyć, że wysokie wskaźniki śmiertelności dotyczą wyłącznie Włoch, Iranu i Chin. 

Dla przybliżonych danych śmiertelność w Chinach wynosi od 3% do 4%, w Iranie około 7%, a we Włoszech najwyższa około 9%.

  Jeszcze bardziej interesujące jest to, że jeśli kraje te przekazały swój szczep wirusa innym narodom, szczepy te zmniejszyły śmiertelność, gdy opuściły dom.

 Na przykład z 34 krajów rzekomo zarażonych przez Włochy wszystkie wykazują bardzo niską śmiertelność, podobnie jak w przypadku chińskich lub irańskich infekcji. 

Naturalnym wnioskiem jest to, że wirusy te wolą swoje „domowe populacje” i stanowią co najmniej niewielkie zagrożenie dla innych."


 

 

Przeczytajmy jeszcze raz tytułowy fragment:

"...Pojawi się wirus,który pomimo zakażenia,pozwala czuć się na tyle dobrze,by wsiąść do samolotu, albo przejść się na rynek.Źródłem wirusa może być natura, tak jak Ebola, albo bioterroryzm..."


Proroctwo czy planowanie?

Natura czy bioterroryzm ?

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • money, money, money;
  Dzięki covidowi dziewiętnastemu można będzie zrobić takie geszefty na Ziemi obiecanej jakich najstarsi lichwiarze nie pamiętają.
 • x
  Da się oszukać wszystkich przez krótki czas, niektórych- zawsze, ale nie da się oszukiwać wszystkich zawsze. :)
 • "Proroctwo...
  ------------
  "Proroctwo czy planowanie?
  Natura czy bioterroryzm ?"
  ------------
  Ludzkość tak została chwycona krótko za przysłowiowy pysk przez światowy, czarci pomiot, że możliwe jest wszystko. Wszystko?
  Wniosek?
  Mnie już nic nie zdziwi od kiedy Jankesom - jak gdyby nigdy nic - "złożono" kiedyś WTC w NY - a sprawstwo tego włożono w buty - bosym beduinom.
 • @demonkracja 18:19:05
  Co do WTC- jest jedna z mocnych hipotez: przeznaczone do wyburzenia wieże wstępnie zaminowano.
  A "bosym Beduinom" nikt nie przeszkadzał w ich planach. Zapalniki uderzeniowe uruchomiły ładunki a właściciel budynków dodatkowo zwinął kasę z polis.
 • Powtarzam zgubiony:))) koment.
  Był i jest już taki wirus- HIV.
  Jednak dosięgał głównie Sodomitów i Gomorytów.
  Po fali śmiertelnych zachorowań "wynaleziono" lekarstwo zatrzymujące jego rozwój.
  Nowy wirus jest bardziej "demokratyczny".
  Tylko czekać na cudowny lek zatrzymujący infekcję.
  A jak ludzie będą umierać to na "współistniejące choroby i ze starości".
 • Żydowski minister od zdrowia
  powiedział, że Mesjasz przyjdzie w czasie paschy 2020r:
  https://www.youtube.com/watch?v=8CCl9YjxiSs
  W filmie prezentowana jest też Madonna, która w towarzystwie osoby w masce (wirus, wojna) śpiewa: nie każdy przejdzie do przyszłości.
 • @wercia 11:26:22
  Wygląda jakby w Rządzie Izraela (i pewno w Knessecie) zasiadali sami specjaliści od Apokalipsy.
  Nie wiem czy wyszukiwanie takich wypowiedzi a la Spurek czy jaka inna Kidawa daje pogląd na temat oficjalnych stanowisk.

  To co wyrabia już "w leciech" pani Ciccione oraz to co wyprawiała dawniej, nie czyni z niej autorytetu.
  Co najwyżej podtrzymuje opinię skandalistki.
  A zbieżność z Imieniem o którym myślimy...
  Od dawna była skandalistką.
  Ale, powtarzam, to nie czyni jej Autorytetem ani autorytetem.
 • @brian 12:39:04
  Nie wyszukiwałam, sama się napatoczyła to po pierwsze. A po drugie ma związek z tematem podanym przez autora dlatego, że nie również Madonna okazała się wizjonerką.
  ps. podobno ćpunka związana z iluminatami.
 • @brian 12:39:04
  Poza tym pan Minister Izraela zapowiedział nadejście Mesjasza w kontekście wirusa tj. 15.04 przyjdzie i korona kaput gemacht. Nieładnie rozciągać to na Apokalipsę i snuć nieuprawnione wywody. Duda np. odprawiał tym razem modły na Jasnej Górze. Kto wie, czy i w Polsce w połowie kwietnia nie kaputnie wirus, co by oznaczało, że niebiosa wysłuchują wyjątkowych modlitw. I frekwencja dopisze, i Duda wygra.
  ps. coś chitry ten pan Prezydent. W kaplicy tylko różaniec podarował, co jest co najmniej nietaktem, bo nie jest osobą duchowną coby różańcem się obyć. Coś wymiernego materialnie by przystało.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930