w 1500 pozytywnych testach ''""

 

 


Wirus jest tak "niebezpieczny , że maski wyrzuca się do zwykłych koszy na śmieci 
 zamiast do pojemnika na zagrożenie biologiczne
 
 
 
Poniżej artykuł o niemożliwości znalezienia ...wirusa covid19

 
————————————————————————————————————————————–

 

CDC oskarżone o masowe oszustwa: Testy na 7 uniwersytetach WSZYSTKICH ankietowanych osób wykazały, że nie mają one Covid, ale po prostu grypy A lub B - RIVM i statystyki UE: `` Korona '' prawie zniknęła, nawet w przypadku śmiertelności

————————————————————————————————————————————–

Naukowiec kliniczny i immunolog-wirusolog z laboratorium w południowej Kalifornii twierdzi, że wraz z kolegami z 7 uniwersytetów pozywa CDC o masowe oszustwa. Powód: Covid-19 nie został znaleziony jednej z 1500 próbek „pozytywnie” przebadanych osób. Okazało się, że WSZYSCY ludzie mają grypę A, aw mniejszym stopniu grypę B. Jest to zgodne z wcześniejszymi ustaleniami innych naukowców, o których pisaliśmy kilka razy.

Dr. Derek Knauss: „Kiedy mój zespół laboratoryjny i ja poddaliśmy 1500 przypuszczalnie pozytywnych próbek Covid-19 postulatom Kocha i umieściliśmy je pod mikroskopem elektronowym (SEM), nie znaleźliśmy ŻADNEGO Covidu we wszystkich 1500 próbkach. Stwierdziliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A i niektóre grypy B, ale żaden przypadek wirusa Covid. Nie korzystaliśmy z testu byków *** PCR ”.

Covid ani razu nie został odkryty na 7 uniwersytetach

„Kiedy wysłaliśmy pozostałe próbki do Stanford w Cornell i do niektórych laboratoriów na Uniwersytecie Kalifornijskim, otrzymali ten sam wynik: ŻADNEGO COVIDA. Znaleźli grypę A i B. Następnie wszyscy poprosiliśmy CDC o żywotne próbki firmy Covid. CDC stwierdziło, że nie mogą im dać, ponieważ nie mają tych próbek ”.

„Dlatego w wyniku wszystkich naszych badań i prac laboratoryjnych doszliśmy do stanowczego wniosku, że Covid-19 jest wyimaginowany i fikcyjny. Grypa była nazywana tylko „Covid” i większość z 225 000 zgonów spowodowanych chorobami współistniejącymi, takimi jak choroby serca, rak, cukrzyca, rozedma płuc, itp. Dostali grypy, że ich układ odpornościowy dalej osłabił i umarli ”.

„Ten wirus jest fikcyjny”

„Nadal muszę znaleźć jedną realną próbkę z Covid-19 do pracy. My, którzy przeprowadziliśmy testy laboratoryjne z tymi 1500 próbkami na 7 uniwersytetach, pozywamy teraz CDC o oszustwo Covid-19. CDC nadal nie przesłało nam żywej, wyizolowanej i oczyszczonej próbki Covid-19. Jeśli nie mogą lub nie chcą, to mówię, że nie ma Covid-19. To fikcja .

W czterech artykułach badawczych opisujących ekstrakty genomu wirusa Covid-19 nigdy nie udało się wyizolować i oczyścić próbek. Wszystkie cztery prace opisują tylko małe fragmenty RNA, które mają tylko 37 do 40 par zasad. To NIE JEST WIRUS. Wirusowy genom ma zwykle od 30 000 do 40 000 par zasad ”.

Teraz, gdy Covid-19 jest podobno wszędzie tak zły, dlaczego żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało i nie oczyściło tego wirusa? To dlatego, że tak naprawdę nigdy nie znaleźli wirusa. Jedyne, co kiedykolwiek odkryli, to maleńkie fragmenty RNA, które i tak nie zostały zidentyfikowane jako wirus. Mamy więc do czynienia z kolejnym wariantem grypy, jak co roku. Covid-19 nie istnieje i jest fikcyjny ”.

„Uważam, że Chiny i globaliści stworzyli oszustwo Covid (grypa przebrana za nowy wirus), aby stworzyć globalną tyranię i totalitarne państwo kontrolowane przez policję. Ta intryga (również) obejmowała masowe oszustwa wyborcze, mające na celu obalenie Trumpa. (1)

Sam CDC przyznaje, że nie ma żadnego możliwego do zidentyfikowania wirusa

Głęboko ukryty w oficjalnym dokumencie dotyczącym Covid-19 , CDC swobodnie przyznał latem 2020 r., Że nie ma mierzalnego wirusa: `` Ponieważ w tej chwili nie są dostępne ilościowe (= zmierzone) izolowane obiekty wirusa z 2019-nCoV ... ” (strona 39„ CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel (13 lipca)), innymi słowy, CDC może być jednym z wiodących autorytetów medycznych na świecie nie ma wirusa dowodowego, a to nadal nie jest możliwe .

Na tym celu naukowego całkowicie wykastrowany, ale Holandia wciąż bezwstydnie nadużywane test PCR napisał CDC w „ograniczeń”” wykrywania wirusowego RNA nie można udowodnić obecność wirusa zakaźnej , lub 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych . ' A poza tym „Ten test nie może wykluczyć innych chorób wywoływanych przez inne patogeny bakteryjne lub wirusowe”.

Innymi słowy: nie możemy udowodnić, że ludzie, którzy chorują i są hospitalizowani, a bardzo czasami umierają, zachorowali na nowego koronawirusa o nazwie SARS-CoV-2, ani nie możemy udowodnić, że w rezultacie mają nową chorobę '' Covid19 '. Równie dobrze mógłby to być inny wirus i inna choroba. (A ponieważ wszystkie objawy, w tym ciężkie zapalenie płuc, bezproblemowo pasują do tego, co grypa może w przeszłości powodować u osób bezbronnych… „jeśli wygląda jak kaczka i chodzi jak kaczka, to jest to kaczka”.

Nagroda w wysokości 225 000 euro za wykazanie koronawirusa

Na początku tego roku niemiecki zespół Samuela Eckerta i Isolate Truth Fund pochwalili nagrodę w wysokości co najmniej 225 000 euro dla każdego naukowca, który może dostarczyć niezbity dowód, że wirus SARS-CoV-2 jest izolowany i dlatego istnieje. Wskazali również, że żadne laboratorium na świecie nie było jeszcze w stanie wyizolować tego wirusa koronowego.

Tak, twierdzą naukowcy systemowi, ale ta „izolacja” składa się tylko z próbki z ludzkiego ciała, która jest „zupą” pełną różnych typów komórek, pozostałości wirusów, bakterii i tak dalej. Za pomocą (toksycznych) chemikaliów wyszukuje się kilka (resztkowych) cząstek, które mogą wskazywać na wirusa, który kiedykolwiek istniał lub może nadal istnieć, po czym określa się to jako „dowód”.

Pomimo 40 wniosków o WOB, kanadyjski zespół również nie otrzymał żadnych dowodów

Pod koniec grudnia 2020 roku zwróciliśmy uwagę na podobną inicjatywę jak ta w Niemczech. Zespół skupiony wokół kanadyjskiej dziennikarki śledczej Christine Massey złożył aż 40 wniosków WOB do władz medycznych na całym świecie z prostą prośbą o dowód, że wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany, a zatem jego istnienie można obiektywnie wykazać. Żadna z agencji ani organów, z którymi się skontaktowano, nie była w stanie przedstawić takich dowodów.

„Niemożliwe jest udowodnienie, że SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19”

Dr. Tom Cowan, dr Andrew Kaufman i Sally Fallon Morell wydali niedawno oświadczenie dotyczące „trwających kontrowersji dotyczących tego, czy wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany lub oczyszczony. Ale na podstawie oficjalnej definicji oksfordzkiej `` izolacji '' (`` fakt, czy stan izolacji lub oddzielenia, oddzielenie od innych rzeczy lub osób, bycie sam na sam ''), zdrowy rozsądek, prawa logiki i reguły nauki wymagają od każdej bezstronnej osoby wniosku, że wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany ani oczyszczony. W rezultacie nie można potwierdzić istnienia wirusa ”.

Logiczne i naukowe konsekwencje tego faktu są takie, że struktura i skład czegokolwiek, czego istnienia nie można wykazać, nie mogą być znane, w tym obecność, struktura i funkcja hipotetycznego kolca lub innych białek. Nie można poznać sekwencji genetycznej czegoś, czego nigdy nie znaleziono, ani „wariantów” (mutacji) czegoś, co nie zostało udowodnione. Dlatego niemożliwe jest wykazanie, że SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19 ”.

Połączony test PCR na koronę i grypę „ponieważ nie ma prawie żadnej różnicy”

Największa na świecie firma biotechnologiczna, chiński BGI, uruchomiła niedawno nowy test PCR, który umożliwia jednoczesne badanie grypy A, B i korony. Poza wykazanym faktem, uznanym przez Marion Koopmans, że test PCR nie może wykazać infekcji żadnym wirusem, wyjaśnienie BGI mówi, że obie choroby są tak trudne do odróżnienia od siebie i dlatego mają tylko jeden test. , więcej niż trzeba. Może nie ma żadnej różnicy, czy „Covid” to tylko inna nazwa „starych, zaufanych” wirusów grypy i czy to tylko kolejna sprytna sztuczka marketingowa?

Większość ludzi dała się zwieść propagandzie strachu

Dzięki propagandzie strachu przez środki masowego przekazu, rozsianej przez rząd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu , większość ludzi doszła do wniosku, że rzeczywiście istnieje zagrażający życiu wirus, który powoduje, że ludzie chorują znacznie szybciej i poważniej niż grypa sezonowa. Jednak to drugie z pewnością nie ma miejsca . Grypa A od lat jest główną przyczyną zgonów z powodu zapalenia płuc w krajach rozwiniętych.

Ale wyślij ludzi oznaczonych jako poważni pacjenci z chorobą Covid na kilka oddziałów intensywnej terapii w całym kraju, ustaw tam kamery przez cały czas, poinstruuj kilka wybuchów, aby omówić tylko najgorsze przypadki i masz swoją „telewizyjną pandemię”. Jakiś czas temu rząd odrzucił argument „robimy to, ponieważ w przeciwnym razie opieka zdrowotna byłaby przeciążona”, odrzucając ofertę 400 łóżek IC plus personel, ponieważ „to nie jest konieczne”. (Czy to może być pierwszy i jedyny raz, kiedy powiedziano prawdę?)

Dane RIVM: nie ma się czym martwić (ale to już nigdy nie będzie normalne)

Teraz oficjalne dane RIVM pokazują, że po zwykłym tradycyjnym szczycie zimowym nic się nie dzieje , a według statystyk UE ( Euro Momo ) jest nawet świetna wśród śmiertelności , społeczeństwo - gdyby rzeczywiście wirus i zdrowie publiczne odeszły - wróciłyby do normalne, aby rozpocząć naprawę ogromnych szkód wyrządzonych przez politykę rządu.

Jednak, jak wiesz, to się nigdy więcej nie powtórzy, a to dlatego, że ta starannie zaplanowana mistyfikacja pandemiczna realizuje program ideologiczny, `` Wielki Reset '', który ma na celu zniszczenie większości społeczeństwa i gospodarki Zachodu, a następnie chce podporządkować się globalnej technokratycznej komunistycznej dyktaturze szczepionek klimatycznych, w której wszystkie nasze wolności, prawa obywatelskie i prawa do samostanowienia wreszcie się skończyły.

 

(1) Hal Turner
Zdjęcie: PublicDomainImages  ,  Pixabay 

Zobacz też :

11-03: Zobowiązanie w wysokości 225 000 EUR za przedstawienie dowodu na istnienie SARS-CoV-2

2020:

20-12: Pomimo 40 wniosków WOB na całym świecie, żaden organ nie może dostarczyć dowodów na SARS-CoV-2
17-12:  List otwarty od holenderskiego lekarza ogólnego do polityków: „Ten gabinet zakazał nauki i ludzkości
12-12:  Docu” Covid - 19 - System ':' Dokumenty dowodzą, że rząd nakazał mediom szerzyć strach '11/30
Marion Koopmans przyznaje, że test PCR nie może wykazać zanieczyszczenia
11/29:  Badanie Johnsa Hopkinsa: Covid-19 nie ma stosunkowo żadnego wpływu na normalną śmierć ocena
11-19:  Były przewodniczący komisji Royal College of Physicians nazywa koronę największą mistyfikacją w historii
25-10: Holenderscy eksperci: fałszywa metoda testowania PCR jest źródłem wszystkich nieszczęść, RIVM chce jak największej liczby pozytywnych wyników
09-10:  Oszustwo rośnie: CDC przyznaje w dokumencie, że nie ma mierzalnego wirusa
06-10: Trump ma rację: CDC liczby dowodzą, że Covid -19 jest znacznie mniej śmiertelny niż grypa
09-28: Były główny doradca gigant naukowy farmaceutyczny Pfizer: ``  Cała druga fala jest fałszywa, prawie wszystkie pozytywne testy są fałszywe ''
03-18: Czas na inny dźwięk: Czy wirus koronowy rzeczywiście istnieje ?
22-08:  Holenderski analityk molekularny: „Nie ma drugiej fali, tylko szybki
przepływ danych” 17-08:  Były dyrektor Instytutu Mikrobiologii: „Brak nowych przypadków Covid-19 przez 8 tygodni”
15-08: „ Kłamstwo panuje od miesięcy - czy gabinet celowo jest wprowadzany w błąd przez RIVM?” (Kolumna Pierre Capel)
05-29: Uszkodzenia płuc spowodowane koronami nie są wyjątkowe i nie gorsze niż podczas corocznej grypy  (/ Niemieccy i amerykańscy eksperci w dziedzinie płuc: grypa A w
krajach rozwiniętych od lat jest główną przyczyną zgonów z powodu zapalenia płuc) 05-25:  Lekarze w Włochy, Niemcy i Indie twierdzą, że większość zgonów Covid-19 nie była spowodowana wirusami, ale bakteriami płuc