31 sierpnia, aby „Obalić rząd”.

Brak jedzenia. Brak paliwa. Żadnego lekarstwa. Brak chloru do uzdatniania wodociągów publicznych. Brak dostaw do szpitali. Wszystko się skończy, gdy kierowcy ciężarówek zaatakują 31 sierpnia.

Na poniższym filmie Australijczykom mówi się, że to się stanie, i otwarcie ostrzega się ich, aby upewnili się, że wyjdą i kupią wystarczającą ilość żywności i zapasów, aby przetrwać kilka tygodni.

Kierowcy ciężarówek znają rzeczywistą moc, jaką dysponują. Bez ciężarówek kraj imploduje w ciągu tygodnia. Żaden kraj na świecie nie przetrwa bez ciężarówek.

A stosunkowo nieliczne ciężarówki będące w posiadaniu rządu, nawet te nieliczne w wojsku, zupełnie nie zaspokoją potrzeb dostaw.

Samoloty i linie kolejowe nie mają żadnego znaczenia, ponieważ do transportu rzeczy do i z obu potrzebne są ciężarówki. Żadnych ciężarówek, żadnego ruchu towarów. Okres.

Gdy Australijczycy zaczną głodować, bez jedzenia w supermarketach, bez paliwa na stacjach benzynowych, bez czystej wody z kranów, miliony ludzi pozbędą się swojego rządu. Ulice zapełnią się ludźmi w niekontrolowanej wściekłości; populacja, która ma już dość i nie ustąpi."

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/australia-zostanie-zamknieta-przez-kierowcow-ciezarowek-31-sierpnia-aby-obalic-rzad/