Talibowie protestują: kto daje i i odbiera , ten się w piekle poniewiera

 

Żart: Biden mówi, że możemy potrzebować ponownej inwazji na Afganistan, ponieważ mają broń masowego rażenia, którą dali im  żołnierze amerykańscy
WASZYNGTON, DC – W poruszającym przemówieniu do narodu Biden ze smutkiem ogłosił, że wkrótce USA będzie musiał ponownie najechać Afganistan po tym, jak raporty wywiadu ujawniły, że mogą oni posiadać broń masowego rażenia, którą otrzymali w zeszłym tygodniu.„Słuchajcie, ludzie, wiem, że wygląda na to, że zaledwie w zeszłym tygodniu byliśmy w Afganistanie”, powiedział, „ale wygląda na to, że być może będziemy musieli wrócić. Jak się okazuje, są terroryści, którzy mają teraz broń masowego rażenia ponieważ niedawno daliśmy im broń masowego rażenia. Szkoda! Nie mamy innego wyjścia!"

Administracja ogłosiła wówczas, że zmobilizuje 85 000 żołnierzy do ponownej inwazji na kraj i przejęcia broni masowego rażenia, zanim terroryści będą mieli szansę jej użyć. Potem pozostaną w kraju przez 2 lub 20 lat, aby upewnić się, że nic złego się nie wydarzy, zanim nagle wyjdą w środku nocy, ponieważ ostatnim razem zadziałało to tak dobrze.

„Tym razem upewnimy się, że zabierzemy wszystkie nasze rzeczy przed wyjazdem!” 

Biden zapewnił opinię publiczną.