Czy masz tego świadomość?

 

"Niestety, większość z nas została zredukowana do „głodnych uwagi osób”, 

które paradują z naszym życiem na platformach społecznościowych w walce o uznanie, status, szacunek i zewnętrzne potwierdzenie – nasze zdjęcia, osobiste historie, e-maile, komentarze, memy, powiadomienia, wybory piosenek, status, związki, osiągnięcia, seksualność i cała reszta.
 Kieruje nami siła wykraczająca poza nasze świadome działania. 
Nasza uwaga jest nieustannie przyciągana, hakowana i manipulowana przez zewnętrzne firmy reklamowe, które monitorują i programują głównie to, co kupujemy i robimy codziennie (algorytmy/systematyczna modyfikacja behawioralna). 
Firmy te potrzebują nas do swoich aplikacji klejonych lub nie zarabiają pieniędzy. 
Twoja uwaga to energia i waluta.

Jednak nasze autentyczne ja zostaje zasłonięte  
(zastąpione przez fałszywy, socjotechniczny obraz),  jakbyśmy byli zbyt przestraszeni, by znieść myśl o tym, 
co inni mogą o nas pomyśleć lub powiedzieć. 
Większość aplikacji społecznościowych , w których się zanurzamy, jest z założenia uzależniająca: jest to nowy problem nadużywania substancji w społeczeństwie (cyfrowy smoczek/automat do gier).
 Im bardziej jesteśmy współwinni tej rozszerzonej rzeczywistości (współczesna, technologiczna Jaskinia Platona), tym bardziej szukamy zewnętrznej stymulacji, 
aby powiedzieć nam, jak myśleć, czuć, zachowywać się
 i co konsumować (WW1, WW2, WWW.).


Każdy z nas jest unikalnym wyrazem Świadomości Źródła i wszyscy posiadamy jej kreatywny potencjał, ponieważ MY JESTEŚMY TO. Jedyną rzeczą, która ogranicza i kompromituje nasze autentyczne ja, jest oddanie naszej nieograniczonej władzy samoograniczającym się, zaprogramowanym tożsamościom, myślom, przekonaniom i zachowaniom, które zabierają nas z teraźniejszości."

Autor (Duchowo Anonimowy )

„Pierwszym i najbardziej podstawowym krokiem,

 którego należy się nauczyć na ścieżce duchowej, jest to, że 'wszystko' zaczyna się i kończy w Kosmicznej Świadomości.” (Duchowo Anonimowy)