To satyra. Wspominam, aby nikt z rodaków katolickich nie bluźnił.

 "WATYKAN — Papież Franciszek powiedział dziś, że Bóg poinformował go o nowym wymogu wejścia do nieba: każdy musi teraz otrzymać szczepionkę COVID-19 przed wejściem do perłowych bram.

 
„To bardzo ważne dla zbawienia wszystkich ludzi na Ziemi” – wyjaśnił papież Franciszek. „Wiemy, że Bóg wpuszcza wszystkich do nieba, ponieważ kocha nas wszystkich i tak naprawdę nie obchodzi go, w jakie psoty wpadamy w tym życiu, ale musimy uważać na największy ziemski grzech: nie dostanie COVID -19 szczepionka. Bóg poinformował mnie, że nie wpuści cię do nieba, jeśli nie otrzymasz OBU DAWEK tej bardzo bezpiecznej szczepionki”.
 
Oświadczenie Papieża pojawia się, gdy przywódcy na całym świecie naciskają, aby obywatele otrzymali szczepionkę. Naukowcy twierdzą, że szczepionka nie jest w żaden sposób szkodliwa dla nikogo i nie może zmienić cię w zombie ani nic takiego.
 
Papież Franciszek stwierdził również, że otrzymanie obu dawek godnej zaufania szczepionki „natychmiastowo uwolni waszych zmarłych krewnych z czyśćca” i „może nawet skrócić wasz czas o połowę”. Aby dotrzeć do celu, nakazał kościołowi katolickiemu odmawianie komunii wszystkim nieszczepionym członkom.
 
W czasie publikacji papież Franciszek otrzymał pierwszą dawkę szczepionki i przed drugą dawką musiał być przywiązany do łóżka na egzorcyzmy."